vfshark (vfshark) wrote,
vfshark
vfshark

Nocturnal AnimalsR:
Ось фільм, раджу. Принаймні це чи не перший фільм за останні пів року, який мені справді було цікаво дивитись і про який, що важливо, цікаво було думати опісля.
https://www.kinopoisk.ru/film/909898/


V:
Кіно сильне, страшне, цікаве. І думати цікаво після, хоча тут вільна дорога для інтерпретацій і немає чітких рамок як сприймати історію і фінал.
Це добре.


R:
А твоя версія фіналу яка?


V:
Він розібрався зі своїм внутрішнім. Можна сказати, що книжкою, посвятою їй, фінальним неприходом на зустріч він виразив і завершив відносини з нею. Або можна сказати що він вбив свою нерішучість і тягу до неї як герой роману вбив свого "обідчика". Формулювати можна з різним відтінком залежно від власного рівня розвитку і озлобленості, але суть приблизно схожа.


R:
Я думаю, що вона ж хотіла, аби він став сильним, ось він власне й став таким. Сильним, але мертвим. А мертвим лиш внутрішньо, чи і також фізично - це вже не так важливо.
Хороший фільм.


V:
Сильним герой книжки так і не стає, він лиш вбиває в самозахисті і помирає. Як мінімум ця частина автора не стає такою як вона хтіла. Я думаю, йому взагалі стає похуй на неї і що вона хтіла після фінального "прощання" з нею. Він змінився внутрішньо, але для себе. І далі буде жити як вважає за потрібне. Сам. Живим.
Хороші актори. Хороший стиль і операторська. "Одинокий мужчина" був непоганим, а це ще один крок вперед.


R:
Можливо це і так. Просто помста, нічого більшого.
На те вони й існують відкриті фінали фільмів.


V:
Не думаю, що "помста" в звичному розумінні. Якось він (автор) вище виглядає ніж це. Це нормальні зміни, боротьба з внутрішніми демонами і трансформація.
Звичайно, я трактую з субєктивного бачення фільму і взагалі життя. Тому я бачу тут завершення гештальту (відносин з нею) по психологічним канонам і перехід до нової сторінки в житті, не обтяженої "нею". Вона це вже минуле, яке було в якийсь момент, дало поштовх для його трансформації, і пройшло.


R:
Ти правий в трактуванні фільму. Ця, як власне й інші версії фіналу, цілком мають право на життя.
Страшний фільм. Певно тому, що так чи інакше я ототожнював себе із головним героєм.


V:
Якщо з більшим відтінком озлобленості, то типу: "Прощавай. Мені вже все-одно. Залишайся сама зі своїми проблемами, зраджуючим чоловіком, нелюбимою роботою, фінансовою невпевненістю і материнськими комплексами. Я став ким хотів, написав нарешті хорошу книжку, розпрощався з тобою і приходжу до гармонії. Щасливо залишатись".


V:
Страшний. Взагалі, люди найстрашніше що може бути. Мені сплили пару власних випадків, коли я був перед більшим числом озлоблено-наглих гопарів, і якби я залишився в їх руках то міг банально не дожити до сьогодні.
Ніякі монстри, привиди і катастрофи не можуть так лякати, як люди.

Tags: размышления, фильмы, ☻ интересные люди
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments