vfshark (vfshark) wrote,
vfshark
vfshark

2017.03.03 - Sleeping Bear, The Best Pessimist

2017.03.03 - Sleeping Bear, The Best Pessimist 2017.03.03 - Sleeping Bear, The Best Pessimist

Дещо дивно було повернутися до цієї кірхи - пару років тому я жив у 150 метрах, на цій же вулиці. Хоча перший раз зайшов у неї лише в п'ятницю.
Ззовні готична, зсередини біло-мінімалістична, давала відчуття простоти і спокою. Повно людей, десь 200; сиділи на простих дерев'яних лавах.
Розігрів був неочікувано краще. Sleeping Bear увірвалися гарно відстроєним звуком, чітким ритмом, драйвом і м'якими переходами світла. Як на мене, занадто голосно, можна було дати -30% і стало б тільки краще. Але ехо було доречне, а малознайомі треки чіпляли і вводили в ритм. Класно, сильно.

Після першого виступу - лотерея 3х пар квитків на інші дні фесту. Однією з 3х виявилась Даша, за що довелось слухати тягомотину організаторші у сцени :)

На жаль, Best Pessimist звучали слабше. Сергій такий же кльовий, але звук був відстроєний не так добре, і клавішні партії губились й глушились, а прожектори істерично бігали як на дискотеці. 2й гітарист пасивно стояв, басист теж підключався час від часу. Після пари перших треків пішло краще, та й я був радий бачити\чути їх в будь-якому вигляді.
Після виступу підійшов до Лунєва, були раді обійнятись, згадати старе й перекинутись про плани.
Добра за канц всім загалом, і йому персонально. Пятеро нас пішли задоволеними.

7/10
Tags: концерт ♪, музыка ♪, одесса, ☺ антошка, ☻ интересные люди, ♪ the best pessimist
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments